سوالات متداول

هر مدل و ظرفیت برای شرایط خاصی طراحی گردیده است. مدل مناسب با توجه به نیاز مشتری، مساحت و شرایط ساختمان، مصالح بکار رفته و منظقه آب و هوایی محل نصب، مشخص می شود.

"معافیت مصرف کننده از هزینه شارژ و نگهداری سیستم های مشترک در دسترس بودن پکیج شوفاژ دیواری به دلیل نصب در آشپزخانه و محیط منزل مسکونی، امکان تنظیم دستگاه مطابق با سلیقه و نیاز مشتری و سهولت استفاده کاهش هزینه های مشترک به دلیل عدم استفاده از سیستم مشترک، در صورت وجود واحد خالی در ساختمان و یا در هنگام سفر، اجباری برای پرداخت هزینه اضافی وجود ندارد. مدیریت واحد دستگاه در هر زمان از سال: در هر زمان امکان روشن و خاموش کردن و یا زیاد و کم کردن دستگاه وجود دارد. کاهش هزینه گاز مصرفی کاهش هزینه تعمیرات: هزینه نگهداری لوله ها و اتصالات به علت کوتاهتر بودن مسیر لوله کشیس کاهش می یابد."

بله، در این مناطق یعنی مناطقی که سختی آب از 300 میلی گرم در لیتر بالاتر می باشد، استفاده از پکیج های دومبدله توصیه می گردد. همچنین می توان جهت پائین آوردن میزان سختی آب از فیلترهای رسوبگیر (سختی گیرهای پلی فسفات و یا مغناطیسی) استفاده نمود.

پکیج های شوفاژ دیواری 2000 در صورتیکه توسط سرویسکار مجاز نصب گردد، دارای 2 سال (24 ماه) گارانتی می باشد.

بله، در این گونه از موارد توصیه می شود قبل از اقدام، از مشاوره رایگان شرکت استفاده گردد.

بله، یکی از مزایای مهم پکیج شوفاژ دیواری 2000 نسبت به سایر پکیج های شوفاژ دیواری موجود در بازار، پمپ سیرکولاتور قویتر آن می باشد که استفاده از آن را در اینگونه از ساختمانها با اطمینان بالاتری امکان پذیر می کند